چهار دوست
ماها شادیم و شادیو ذاتى داریم!
نویسندگان
نظر سنجی
درباره چه موضوعی براتون مطلب بذاریم

لینک دوستان

متولدین فروردین:چرا اینقدر زندگی را سخت می گیرید.بی قراری شدید که به آن دچار شده اید تاثیر نامطلوبی در زندگی شما بر جای می گذارد سعی کنید بر آن غلبه کنید.ادامه این وضعیت به نفعتان نیست و زندگی خصوصی تان را بشدت آسیب پذیر می کند.

متولدین اردیبهشت:یک درگیری کوچک با همسرتان موجب بروز مشکلاتی برای شما شده است.با یک عذرخواهی ساده می توان آن را برطرف کرد.فراموش نکنید لجبازی و غرور بیجا آفت زندگی است.

متولدین خرداد:یک پیشنهاد اقتصادی این هفته به شما می شود که سود چندانی از این کار عایدتان نمی شود مگر اینکه جوانب آن را بسنجید  و خیلی دچار خوشبینی نشوید و به همه کس اعتماد نکنید.

متولدین تیر:چندی است توجه زیادی به زندگی خصوصی خود نمی کنید و این مساله بشدت همسرتان را آزارده کرده است.از سوی دیگر وسواس و حساسیت زیاد شما باعث بروز مشکلاتی در محیط کار و خانه شده است.شاید مراجعه به یک روانکاو به شما کمک کند.

متولدین مرداد:یکی از خصلت های خوب شما که مورد تحسین اقوام و دوستان است صله رحم و سرزدن به بزرگترهاست اما بتازگی گرفتاریهای روزمره شما را از این خوی نیکو دور کرده است.بکوشید مثل گذشته باشید.

متولدین شهریور:طالع شما در این هفته بسیار بلند است.از فرصت های پیش آمده بشدت بهره بگیرید همای سعادتی را که بر شانه هایتان نشسته است را پر ندهید.ضمنا فراموش نکنید در رسیدن به موفقیت های بدست آمده همسرتان نقش مهمی ایفا کرده.این نکته را همیشه مدنظر داشته باشید و قدردان زحمات او باشید.

متولدین مهر:در مقابل مشکلات پیش آمده کمی صبور باشید.با خورخوری و جوش زدن مشکلی حل نمی شود.می توانید با مشورت بزرگان فامیل موضوع را به خوبی و خوشی فیصله دهید.اتفاقی که برای شما افتاده آنقدر بزرگ و مهم نیست که شما تصور می کنید.فراموش نکنید همه انسانها مرتکب چنین اشتباهاتی در زندگی می شوند.سعی کنید به یک مسافرت هر چند کوتاه بروید.خانواده تان به یک استراحت نیاز دارند.خیلی دنبال پول درآوردن و کارکردن نباشید.

متولدین آبان:بیشترین مشکلی که همواره موجب آزار شما می شود این است که بیش از حد از اطرافیانتان انتظار دارید.آدمها را در حد خود ببینید و مورد ارزیابی قرار دهید.کمی هم به فکر خودتان باشد و فقط به پول در آوردن فکر نکیند.

متولیدن آذر:بسیار خوش مشرب و صمیمی و گرم هستید.این خصیصه را در خود تقویت کنید.فقط گاهی از تردید و دودلی در تصمیم گیری رنج می برید که باید برای آن فکری کنید.زودی در وضعیت مالی شما تحولی روی می دهد.

متولدین دی:اعتماد به نفس شما عالی است اما گاهی کار دستتان می دهد.به یاد داشته باشید هر انسانی می تواند در دودلی در تصمیم گیری های خود دچار اشتباه شود.از مشورت با دیگران نهراسید.عشق ورزیدن بهترین راه برای تصاحب قلب هاست این نکته را فراموش نکنید.

متولدین بهمن:تا به حال از خود پرسیده اید که برای رضایت همسرتان چه می کنید.همیشه فکر می کنید فقط خودتان درست فکر می کنید.اما نیازها و خواسته های او را در نظر نمی گیرید.گاهی با خود خلوت کنید و کلاهتان را قاضی کنید و به رفتار خودتان بیندیشید.

متولدین اسفند:صبوری و انعطاف شما قابل ستایش است.این ویژگی را در خود تقویت کنید.در محیط کار سعی کنید کمی به همکاران و کشکلاتی که دارند توجه کنید.آنها به دلجویی شما نیازمندند.
[ چهارشنبه 25 اسفند 1389 ] [ 03:45 ب.ظ ] [ غزال !! ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام
گروه نویسندگان ما کمی تغییر کرده و دو نفر حذف و دو دوست عزیز به ما اضافه شدن
امیدواریم به همراه دو دوست عزیزمون (سنا و مه سیما) این وبلاگ رو بهتر و جذاب تر کنیم
4دوست.کیمیا
با تشکر(لطفا نظر یادتون نره)
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :


انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس